Akken.TV Travestileri

Arkadaşınız, dostunuz yok diye üzülmeyin işte biz tam bunun için buradayız, sizlere yeni arkadaşlıklar yaşatmak için. Sadece bu yüzden her saniye TRAVESTİLERİMİZ sizlerin onlarla tanışıp sohbet etmeniz için beklemektedir. Üstelik yapmanız gereken çok basit sadece sitemizi ziyaret etmeniz yeterlidir, Ayrıca sitemiz bu konuda hizmet veren birçok siteden daha güvenli ve de güzeldir. Çünkü tanıştığınız travestilerin tüm bilgileri mevcut olduğu gibi fotoğrafları da bulunmaktadır.

Tamamen gerçek kişilerle tanışıp sohbet edeceğinizden hiç bir şüpheniz olmasın, özellikle üyelerimizin memnuniyeti ve güvenliği bizim için çok önemlidir. Hemen zaman kaybetmeden sizde gelin ve seçtiğiniz bayanlarla sıcak sohbetlere başlayın yeni arkadaşlar dostlar edinmiş olun. Güzel travesti TRAVESTİLER  bilgisayar başındalar ve sizlerden gelecek olan mesajları bekliyorlar ama sizde onları bekletmeyin sonra pişman olabilirsiniz. Şimdi hemen gelin sitemize ve online TRAVESTİ ile sohbete başlayın yalnızlıktan kurtulun, unutmayın yalnızlık bir kader değil hadi kırın zincirlerinizi hemen yeni travestilerle tanışın.

Sertleşme Sorunları

Penis düşük yoğunluklu şok dalga tedavisi (EDSWT), erektil disfonksiyon tedavisinde 2 yıldır kullanılan alternatif bir tedavi seçeneği. 10 yıldır bu tedavi seçeneği, iskemik kalp hastalığının tedavisinde kullanılmaktadır.
Erektil disfonksiyon, psikolojik ve organik nedenlerle ortaya çıkan cinsel ilişki için yeterli penis sertliğini temin edilememesi veya bu sertliği devam edemiyor. Sertleşme sorunu insanlığın, ilişkilerin bozulması ve o zamandan beri aile içinde, adamın kendine güveni kaybetmek ve bir yansıması olarak, iş hayatında başarısızlık, hayattan zevk ve devlet için değil bildiğim kadarıyla aksaklıklara sağlık sorunlarına neden olabilir. Tarihin her döneminde önemini devam erektil disfonksiyon tedavisinde çeşitli sağlamak için alternatif yöntemler (salça, güçlendiriciler) kullanıldığı bilinir. Biliminin gelişmesi, erektil disfonksiyon için ilaç ile birlikte inceleyen bilim sayısında da artış vardır. Geçen yüzyılın son yıllarında, 1998 yılında da erektil disfonksiyon tedavisi için çığır açan Satın ilaç molekülü pazara sunulmaktadır. Sonra sertleşme sorununun, bu ilaç ile ilişkili filmler jenerik isim bile kullanılmıştır. Sildenafil yazın yeni uyuşturucu türleri daha sonraki yıllarda da devam etmiştir keşfedilmeyi (Tadalafil Vardenafil). Bu çalışmalar ve her geçen gün artan ve yaratmaya devam ediyor yeni ilaçlar.

Ereksiyon Sorunu Neden Olur?

Nedeniyle psikolojik ve organik elementler 2. Organik nedenler, penise kan akışını engelleyen hastalıklar, sizin belirtebilirsiniz. Bunlar şeker hastalığı, hipertansiyon, şişmanlık(metabolik sendrom), kullanılan ilaçlar, operasyon, on, penis sinirleri etkileyen nörolojik hastalıklar.

Özellikle 30 yaş üzeri erkeklerde erektil disfonksiyon, psikolojik, yerine organik erektil düşünme sorunları hakkında soruşturma ve değerlendirme yapılmalıdır.

Erektil disfonksiyon penise şok dalga tedavisi (EDSWT)?

Penis düşük yoğunluklu şok dalga tedavisi (EDSWT), erektil disfonksiyon tedavisinde 2 yıldır kullanılan alternatif bir tedavi seçeneği. 10 yıldır bu tedavi seçeneği, iskemik kalp hastalığının tedavisinde kullanılmaktadır. Dünyada son 2 yıldır erektil disfonksiyon tedavisinde başarıyla kullanılmaktadır. Tedavinin ağrısız, hastanede kalmayı gerektirmeyen, hiçbir zaman zorlanmazlar uygulama bir tedavi yöntemi. Kalp hastaları açısından yüksek risk altındadır, işlem cerrahi bir işlem olmadığı için, anesteziye ihtiyaç yoktur.

EDSWT etki mekanizması operasyon?

Yeni kan damarları oluşumunu sağlamak Neoendotelizasyon ve anjiyogenez)
Bedenin doğal iyileşme mekanizmaları harekete geçirilir.
Doğal ereksiyon sistemi yeniden aktif hale gelir.

EDSWT uygulama?

EDSWT(şok dalga tedavisi, penis), araçları yoklama için 5 farklı penis bölgeler temas, şok dalgalarının ve bu süre zarfında corpus penis cavernosumuna etkisi sağlanır. Ereksiyon problemlerini yeni kan damarlarının oluşumunu sağlayarak etkinliğini gösterir. EDSWT yöntemi belli gün ve üzerinde işlem sayısı. EDSWT (penise şok dalga tedavisi) ile herhangi bir ilişki öncesi uygulama statü yoktur. Sertleştirme işlemi sorunun ağırlığına bağlı olarak 6 veya 12 seans uygulanır. Bu süreç 3 ya da 6 haftalık bir süresi uygulanmaktadır. İşlem sırasında ve sonrasında ağrı her seans 15 dakikadır. Bu tedavinin amacı hastanın penis damar gelişimi için yardım ve böylece penis ereksiyon kan akışını artırarak kalitesini arttırmaktır.

EDSWT (şok dalga tedavisi Penis) işlemidir yaş grubundaki hastalara uygulanabilir?

Penise şok dalga tedavisi her yaşta uygulanabilir. Sertleşme problemi olan hastalarda, durumlarına göre 6 veya 12 seans uygulama yapılır. Sertleşme problemi olan hastalarda, eğer performans artırmak amacıyla uygulanmaz. Oturum ayrıca haftada 2 veya 3 kez yapılması, süreç yaklaşık 15 dakika alır. Örneğin, şeker hastalarında 12 seans. Uygulama, yarısı 6 seans, 3 haftalık tedavi süresi 6 seans sonra ikinci.

EDSWT tedavi etkinliği hafif ve orta derecede sertleşme sorunu,% 80 oranında başarı getirirken, ağır düzeyde ereksiyon problemlerini başarı oranı%60’ın üzerinde.

EDSWT (Penis, şok dalga tedavisi, tedavi, nedir farklılık?

Erektil disfonksiyon bir tedavi alternatifi. Tüm her hasta için geçerli değildir. Tedavi seçeneğinin belirlenmesinde hastanın yaşı, erektil disfonksiyon neden, ilaç ve operasyon geçirdi önem taşımaktadır. Üroloji doktor tarafından hastalığın hikayesi ve makam, gerekli analiz sonuçları değerlendirilerek hangi tedavi seçeneği belirlenir verilecek.

Ereksiyon problemlerini yeni kan damarlarının oluşumunu sağlayan penis sertliğini verilir EDSWT yöntemi belli gün ve üzerinde işlem sayısı. EDSWT (penise şok dalga tedavisi) ile herhangi bir ilişki öncesi uygulama statü yoktur. Yordam veya 6 ve 12 seans uygulanan bu tedavi sonlandırılır. Bu süreç 3 ya da 6 haftalık bir süresi uygulanmaktadır. İşlem sırasında ve sonrasında ağrı her seans 15 dakikadır. Bu tedavinin amacı hastanın penis damar gelişimi için yardım ve böylece penis ereksiyon kan akışını artırarak kalitesini arttırmaktır.

İşlem sonrası hasta günlük işlerine devam edebilir. Hastaların hastaneye yatırılmaları gerekmez. İşlem sırasında anestezi ya da yatıştırıcı ilaç ihtiyacı da yoktur.

EDSWT nasıl etkili tedavi edilir?

Bilimsel makaleler hafif ve orta derecede ereksiyon problemlerini %80 başarı oranı belirtilirken, ağır dereceli hastalığı, başarı oranı%60’ın üzerinde.

Bu hastalarda tedavi penis damar sertliği 18 yaşındaki düzeyine gelmek beklememelidirler. Eğer hasta ilaç ağız yoluyla alınır (sildenafil vb.) sertlik ile ilaç kullanmadan, eğer sertliğini sağlayan insanlar. Tedavisine hemen sonra sertlik olmamalı olması beklenen, bir ay sonra aktivite başlar.

Mucizevi Yoğurt

Diyabet, hipertansiyon, yüksek kolesterol gibi sağlık ve hastalıklardan korunmada diyet biz.
Diyabet, hipertansiyon, yüksek kolesterol gibi sağlık ve hastalıklardan korunmada diyet biz. Cinsel yolla beslenme biz sağlığımızı etkiliyor. Testosteron libido artışı için düzeyini artırmak için bizim diyet besin. Diyetisyen ve Yaşam Koçu Gizem Seber cinsel isteği artıran, gıdalar hakkında önemli bilgiler verdi.

Protein

Protein libido üzerine olumlu etkisi araştırma devam etmiştir günlük kalori elimize en az %25 protein ihtiyacı var. Bu da günde en az 100 gram et veya tavuk veya balık 1-2 bardak süt tüketmek ve ürün elde edilebilir. Bu yüzden istiyorsanız, libido artışı için en az 3 köfte, et, tavuk ya da balık, 400 gram süt, yoğurt veya ayran, tüketmek gerekir.

Çinko

Yeterli çinko alımı cinsel sağlık açısından çok önemli olduğu bilinmektedir. Östrojen testosteron dönüşüm, paylaşmayı sağlayan enzim azaltan bu mineral, en peynir, yumurta, et, balık, ayçiçeği çekirdeği ve diğer fındık, tavuk eti, yulaf, çavdar, kepekli tahıllar, tam buğday gibi.

Magnezyum

Bu mineral, serbest testosteron hormonu bağlayan etkisini azaltmada etkilidir. Fındık, soya fasulyesi, kepekli tahıllar zengin magnezyum kaynakları; her ne kadar kakao, muz, avokado, peynir, yumurta, patates, magnezyum mineralleri.

Balık ve balık yağı

Gelen serbest bırakmak için beyin dopamin, artışın özellikle kadınlarda cinsel istek artırıcı. Onların dopamin salgılar ışığında artış balık yağı cinsel sağlık için önemlidir. Haftada 2-3 kez ızgara veya fırında pişirilmiş balık tüketmek, libido yardım. Değil balık tüketen kadınlarda doktora danışarak, kişi omega-3 desteği alınabilir.

Şekerli besinlerden uzak durun

Şekerli gıdalar genel olarak, serotonin düzeyini, bir nedeni olabilir. Yüksek serotonin düzeyi düşük libido ile ilişkili. Beyaz şeker içeren diyet gıdalar, limitlemeye.

Trans yağ asitleri libidoyu düşürür

Sağlık üzerinde olumsuz etkileri sayma sonuna trans yağ asitleri libido azalması, olarak kabul edilir. Bu nedenle, işlenmiş gıdalar konusunda dikkatli olmalıdır. Paket ürünler, onay etiket üzerindeki bilgiler içeriyorsa görmek için trans yağ asitleri öğrenebilirsiniz.

Çöp Sadece Bir Sorun Değil

Avrupa Komisyonu, belediye atıkları ve 2030 yılında ambalaj atıklarının yüzde 80 yüzde 70 geri dönüşüm için üye devletlerin soruyor. Önerileri de 2025 olarak çöplüklere geri dönüştürülebilir atık gömme yasağı çağrısı ve deniz çöp ​​ve gıda israfının azaltılması için hedefler .
“Iletisi çevreyi korumaya ederken size ekonomik kalkınmayı artırmak ve yeni büyüme ve yeni istihdam sağlayabilir olduğunu”, Çevre Komiseri Janez Potocnik dedi.
Duyurusu öncesinde, AB, dairesel ekonomi geçen ay Brüksel’de Yeşil Hafta toplama yıllık ortamının odağı yaptı.
Throw-away toplum için satır sonu?
: Potocnik monte politikacılar, iş adamları, STK temsilcileri ve gazetecilere verdiği demeçte
Plastik atık önünde Komiseri Potocnik
Potocnik değerli bir kaynak olarak atık görüyor
“Biz üretmek nasıl tükettiğimiz ve nasıl ekonomik davranış kökleri, girmeyeceğim yoksa, biz nasıl yaşadıkları, ben uzun vadede biz çevrenin korunması ve sınırları içinde yaşayan sorununu çözmek inanmıyorumgezegen. ”
Görev süresinin sonuna yaklaşan Potocnik, 19. yüzyıldan miras lineer ekonomik sistemler yeni orta sınıf tüketiciler ve inter-connected piyasaların milyonlarca gelişmekte olan ekonomilerin 21. yüzyıl dünya için yeterli olmadığını söyledi: “Biz rekabet etmek istiyorsanız , bizim kaynaklarından en iyi şekilde var ve bu atık olarak çöplüklere gömerek değil, geri verimli kullanmak içine geri dönüşüm anlamına gelir. ”
Heinz Leuenberger Birleşmiş Milletler Sınai Kalkınma Örgütü, UNIDO tarafından yürütülen “Yeşil Sanayi Girişimi” başkanıdır. Brüksel’de yılında Deutsche Welle söyledi:
“Tek başına Kaynak verimliliği tüm çevresel sorunları çözmek değil, ancak doğru yönde atılmış bir adımdır. Bir McKinsey çalışma geçen yıl 2030 yılda yaklaşık 3 $ trilyon kaynak verimliliği mali yardımı için tahminler., Bu potansiyelin yüzde 70-85 gelişmekte olan ülkelerde olur. ”
Kaynak verimliliği fayda maliyet çok uzun zamandır ihmal edilmiş, Leuenberger diyor ki:
“Çalışmalar yüksek maaş ülke Almanya’da, işgücü maliyeti yüzde 20 civarında olduğunu göstermektedir. Materyal ve enerji maliyetlerinin sanayi bağlı olarak, 45 ve yüzde 55 arasındadır. Yine üretim maliyetlerini azaltmak için varsa, çoğu CEO’lar emek odaklanmak. Ama biz kaynak verimliliği önemli bir yönüdür düşünüyorum. ”
Shoes Yeşil Hafta, Brüksel’de, 2014’te geri dönüşümlü malzeme.
Recyled malzeme moda ürünleri yapabilirsiniz
Bas de Leeuw doğal kaynak yönetimini geliştirmek için bilim adamları, politikacılar, şirketler ve sivil toplum kuruluşları bağlayan İsviçre merkezli Dünya Kaynakları Forumu, müdürü olduğunu. O DW söyledi:
“Tüm doğal kaynakları için trendleri yanlış yöne gidiyor. Çok fazla kirlilik ve artan fiyatlar yani çok fazla kaynak kullanan, aşırı alıcıdır. Fakir kurbanlarıdır çünkü aynı zamanda dünyada büyüyen istikrarsızlık anlamına gelebilir. onlar yaşamak için uygun ve maliyet-etkin kaynaklara erişimi olamaz. ”
UNIDO uzman Leuenberger kabul eder:
“Biz önümüzdeki 25 yıl ve hala yoksulluk içinde yaşayan milyonlarca iki milyar daha fazla insan var, bir büyüme olması gerekir. Hepsi daha iyi bir hayat istiyorum. Biz içine çalışacak doğal kaynakların ve emisyon tüketimi ekonomik büyüme ayrılabilmesi yapamıyorsanız büyük sorunlar. ”
Avrupa’nın gelişmekte olan ülkelerin pahasına ilerleme?
Leuenberger ayrışma zaten Avrupa’da oluyor diyor ki:
Eğer daha derin biraz kazmak ise “Ama, biz diğer ülkelere demir ve çelik gibi daha fazla kirletici veya enerji yoğun sanayi fason sırf olduğunu göreceksiniz Bu yüzden geri kalanını içeren olmadan ayrışma sorunu çözemezler dünya:. Hindistan, Çin, Meksika, Güney Afrika ”
Gibi geri dönüşüm iyi bir fikir olduğunu, Leuenberger diyor ama profesyonelce geri dönüşüm faaliyetleri çevreyi kirletmektedir. O Hindistan, Çin ve Nijerya gibi ülkelerde elektronik atık sorununu değinir.
Çöplük, Hindistan Çocuk
Atık ipuçları Hindistan’da ve başka sorunlara neden
Değişen tüketici davranışları
Üretim değişen bir önemli yönü, ancak sanayileşmiş dünyada tüketim kalıpları da değiştirmek zorunda kalacak, Leuenberger diyor ki:
Herkes sanayileşmiş ülkelerde olduğu gibi aynı seviyede tüketen “Eğer biz maksimum optimize bile, sürdürülebilir bir dünya var olacaktır. Siz o sadece bir T-shirt satın almak veya satın almak gerektiğini, örneğin, Vietnam’da kimse ikna edemez bisiklet değil, bir araba biz dört araba ve 50 T-shirt varsa. ”
AB Komisyonu önerileri hala Avrupa Konseyi ve Avrupa Parlamentosu tarafından onaylanması gerekiyor ve atık, depolama ve ambalaj üzerinde mevcut mevzuat ile birlikte uygulanması gerekir. Ama AB ve anahtar kaynak verimliliği mali mantıklı ikna işinde BM stres hem de. Yeşil Sanayi Girişimi başkanı Leuenberger DW söyledi:
“Ben bütün ülkelerin yerde tüm politika ve tüm devlet kurumlarının eğitim ve çevresel sürdürülebilirlik ya da yasaları uygulamak için donanımlı olması kadar beklemek sanmıyorum. Biz gerçekten fazla kaynak verimliliği gitmek için sanayi ikna etmeye çalışıyoruz, daha çevre onlar temiz, verimli bir şekilde üretmek eğer onlar daha fazla kar yapabilirsiniz, çünkü dost teknolojiler. ”
Temizleyici satın alma, daha verimli bir teknoloji başında daha pahalı olabilir, ancak önümüzdeki 10 ila 20 yılda birim başına üretim maliyetleri daha düşük olacaktır:
“Birçok durumda, onlar, su, enerji ve özel üretim hatlarına atıkların tam maliyetlerini tahsis tam bir maliyet analizi yapmak asla çünkü insanlar bunun farkında değil, bu yüzden onlar kendi verimsizlik yoluyla israf ne kadar para bilmiyorum . ”
İlerleme, ama yeterince hızlı
Ancak, WRF Direktörü Bas de Leeuw hükümet düzenlemesi dairesel bir ekonomiye doğru geçişi hızlandırmak oynamak için anahtar bir role sahiptir vurguluyor. Iain Gulland, Sıfır Atık İskoçya Direktörü, kabul eder. Brüksel, 2025 yılında yüzde 70 geri dönüşüm İskoçya’nın iddialı amaçlarını teşvik etmek için, 2020 yılına kadar yüzde 60, o AB girişimleri önemli olduğunu DW söyledi:
“O Onlar sadece ev için bunu yapmayacağım. Hepsi, bir pazar oluşturarak kendi iş modelini değiştirmek için insanları ikna etmek, ve yeni ürünler geliştirmek olduğunu, ancak bu gündemi. Daha geniş bir pazar için bunu yapacağız, biz bir yeni oluştur pazar ve işletmeler, büyük ve küçük, adapte başlayacak. ”
Cep telefonları Discarded.
Mobil telefonlar değeri yüksek atık
Kamu sektörü sürdürülebilir bir tedarik stratejisi uygulayarak öne alabilir, Gulland diyor. Bu destekleyen bir girişim TCO Sertifikalı.İsveçli sendika ait bir grup da, AB tarafından teşvik ediliyor kamu sektörü, sürdürülebilir BT ürünleri için bir sertifikasyon sistemi çalışır. Yönetmen Niclas Rydell DW söyledi:
“Sertifikasyon bir bütün sanayi üzerinde büyük bir etkisi olabilir. Ne yapmaya çalışıyoruz biz bir ürünün ömrünü artırmak olarak aynı zamanda, çevreye etkisini en aza indirmek olduğunu.”
Bir çatışma-özgür dünya için kaynak verimliliği
WRF başkanı de Leeuw üretiminde enerji ve su tasarrufu artan nüfus ve değişen iklime sahip anahtar Isues diyor. Ayrıca, bu tür nadir metaller gibi kaynakların kıtlığı kaynak verimliliği ve dairesel bir sistem için sürücü arkasında önemli bir faktördür. BT üretimi için gerekli nadir metaller Avrupa veya ABD’de bulunan olmadığı gerçeği onlara daha ekonomik kullanmak için bir teşviktir.
“Bu, uluslararası tartışma çağrısında, gerçekten ekonomik ve güvenlik gündemi, bir çevre gündem değil,” de Leeuw diyor.
“Biz ülkeleri ve halkları, onların ekonomisine veya yaşam kalitesi için gerekli kaynakları elde yoksa, bazen çatışma olacağı yüzyıllar boyunca gördük. İşte biz bütün gücümüzle önlemek zorunda şeydir.”
DW ÖNERİR

Çevre dostu, adil ticaret bilgisayarlar?
Adil ticaret kahve, sürdürülebilir mobilya, çocuk işçiliği olmadan halıları – ama ne ofis ekipmanları hakkında? Niclas Rydell, IT ürünleri için İsveç’in TCO sertifikasyon programının direktörü, nasıl çalıştığını açıklar. (2014/04/07)
UNEP şefi: Hayır çevre için ‘kıyamet senaryosu’ ve sürdürülebilir kalkınma
2012 yılında Rio zirvesinde başlatılan BM Çevre Meclisi (UNEA), 23 Haziran ilk kez Nairobi’de toplanıyor -. 27. UNEP Başkanı Achim Steiner, yeni bir vücuda ve gündemdeki konular hakkında DW anlattı. (2014/06/23)
Iklim tartışma küçük bir ‘rahat bir nefes’
Çevre liderleri yeşil ekonomiye geçişi hızlandırmak için nasıl görüşmek üzere Brüksel’de bir araya geldi, Çin ve ABD emisyon-kapama önlemleri ile manşetlere yakaladı. Bir dönüm noktasına ulaştık? (2014/06/04)
‘Sağlıklı bir çevrede olmadan müreffeh bir dünya için gelecek yok’
Marco Lambertini WWF International’ın yeni genel müdürü. DW 100 ülkede aktif Dünyanın en büyük bağımsız koruma organizasyonu için yaptığı planları hakkında konuştu

Gazze’deki Hava Saldırıları

İsrail savaş jetleri ölü sayısının en az 112 tırmanma ile, Cumartesi günü Filistin topraklarında kendi gün-eski saldırısını sürdürdü.
Eşref el-Qedra, Gazze Şeridi’nde acil hizmetler için bir sözcüsü, beş Filistinliler Cumartesi günü erken Jabalia kuzey Gazze’de bir İsrail hava saldırısı şehit olmuştu söyledi. Diğer iki Deir el-ballah kasabasında bir saldırısında öldürüldü, diye ekledi.
İsrail Salı günü erken havadan saldırı başladığından beri, İslamcı militanlar askeri yetkililerine göre, İsrail’e fazla 540 havan topu mermi ve roket ateş var. Nedeniyle bugüne kadar Yahudi devletine ateş birçok roket durdurmak mümkün olduğunu Demir Kubbe füze savunma sisteminin, kısmen İsrail tarafında hiçbir ölüm, olmuştur. Birçok İsrailli en ciddi Perşembe günü bir havan saldırısında yaralanan bir roket Cuma günü erken Ashdod güney limanında bir benzin istasyonu vurduğunuzda ağır yaralandı, bir adam ve bir İsrail askerinin, dahil olsa zarar edilmiştir.
Üzerine basın adak
Cuma günü geç saatlerde, İsrail Başbakanı Benjamin Netanyahu, hava saldırıları militan grup Hamas üyelerini hedef ile süresiz basın rehin Tel Aviv’de bir basın toplantısı kullanılır.
“Hedeflerimiz gerçekleştiğinde ben bitireceğim,” Netanyhu dedi. “Ve öncelikli hedefi barış ve sessiz geri yüklemek için”
“Hiçbir uluslararası basıncı tüm gücü ile hareket bizi engellemek” diye Cuma günü Tel Aviv’de söyledi.
Şimdiye kadar, yurt dışından gelen baskı büyük ölçüde sessiz olmuştur, Ama Cuma günü, Birleşmiş Milletler üst insan hakları yetkilisi Filistinli yetkililere göre sivillerin onlarca öldürdü, hava harekatı, uluslararası hukuku ihlal olabileceğini söyledi.
“Biz çocuklar dahil sivil kayıplar, çok, evlerine bir grev sonucu meydana geldiğini derinden rahatsız edici raporlar aldık,” Navi Pillay, insan hakları için BM’nin yüksek komiseri dedi.
Netanyahu üyeleri, dedi, yerleşim alanlarında saklandığını Hamas, ilgili sivil kayıplar suçladı.
İsrail’in Gazze Şeridi ile sınırındaki askerlerin toplu binlerce devam ederken, spekülasyon bir toprak işgali başlatmak için ilgili olabilir ki büyüdü. İsrail kara birlikleri göndermek istiyorsunuz oran hakkında sorulduğunda, Netanyahu kaçamak oldu.
“Biz her olasılığı tartı, dedi.
PFD / av (AP, DPA, AFP, Reuters)
DW ÖNERİR

Hamas ve İsrail daha da tırmanması doğru kafa
Özellikle Filistin tarafında Gazze çatışma kurbanlarının sayısı artmaya devam ediyor. Bir İsrail kara harekatının iyi kartları olabilir. Her iki taraf tırmanan çatışmaların için kendi nedenleri var.

Mastürbasyonda dikkat edin!

Körlüğe, delilik, akne ve hatta saç büyümesine neden olduğu, örneğin mastürbasyon hakkında birçok tuhaf iddialar vardır.
Biz efsane Aslında sıralamak ve muhtemelen gezegendeki en sık uygulanan cinsel faaliyetlerden biridir ne sorularınıza cevap.
Mastürbasyon nedir?

Mastürbasyon cinsel genital dokunarak kendinizi uyandırmadan içerir. Hem erkek hem de kadınlar mastürbasyon yapabilir ve kendiniz veya başkası mastürbasyon yapabilirsiniz.
Mastürbasyon normal mi?

Evet. Bunun dışında verir zevkinden, mastürbasyon ne gibi öğrenmek yardımcı olabilir ve cinsel sevmiyorum. Kadınlar orgazm onlara yardımcı olur ne öğrenebilirim olurken Erkekler de, onların orgazm kontrol öğrenmek için mastürbasyon kullanabilirsiniz. Birçok çiftler birlikte mastürbasyon ve ilişkilerinin çok keyifli bir parçası bulmak. Diğer insanlar yok ve bu iyi: bu kişisel bir seçimdir.
Nasıl mastürbasyon yapıyorsun?

Mastürbasyon doğru ya da yanlış yolu var. Erkekler genellikle penis ovuşturarak bunu. Kadınlar genellikle klitoris ve vajina çevresindeki alana dokunmayın ve inme.Klitoris vajina girişi önünde küçük bir yumuşak darbedir. Bu cinsel zevkin güçlü duyguları verebilir, çok hassas ve dokunaklı ve uyarıcı bulunuyor. Çoğu kadın seks ya da mastürbasyon sırasında orgazm olması için teşvik edilmesi klitoris gerekir.
Boşalma nedir?

Meni bir adam bir orgazm penis dışarı vuruyor zaman boşalma oluşur. Sıvı 5ml hakkında genellikle yoktur, ama bir adam bir süre ejaculated değil, özellikle eğer, daha fazla da olabilir. Kadınlar da sıvıyı boşalmak, ama bu kadar az ortak erkekler için daha. Kadın boşalma ilgili bir video izleyin.
Mastürbasyon güvenli mi?

Evet.Kayıt için, mastürbasyon körlük, delilik, ya da sivilceye neden olmaz ve saç avuç büyümek yapmayacağız. Başkasının cinsel organına dokunma ve sonra kendi dokunma eğer enfeksiyon riski olmasına rağmen Şaka bir yana, gebelik veya mastürbasyon bir cinsel yolla bulaşan enfeksiyon (CYBE) yakalanma riski yoktur. CYBE enfekte sperm ya da vajinal sıvı aracılığıyla geçebilir çünkü bu.
Eğer mastürbasyon sırasında seks oyuncakları kullanmak ve bir CYBE ile başkası sizin önce bunları kullanmış varsa enfeksiyon riski vardır. Seks kullanılan herhangi bir nesne bu kullanım için veya tasarlanmış olsun, bir seks oyuncak çağrılabilir. Temiz seks oyuncakları tutmak için önemlidir. Seks oyuncakları paylaşarak ediyorsanız, her kullanım arasında yıkayın ve mümkünse, her zaman onlara yeni bir prezervatif koymak. Seks oyuncakları temizleme hakkında daha fazla bilgi edinin.
Mastürbasyon yaparken kendinize zarar verebilirsiniz?

Çok kabaca veya çok sert mastürbasyon veya zarar veya hasara neden olabilecek bir nesne kullanırsanız ağrı, kesik veya morarma riski olmasına karşın, kendinizi herhangi bir zarar olası konum. Erkekler bazen de penis kırılabilir olmadığı konusunda endişe. Bu nadir ve dik bir penis şiddetle genellikle bir başkası tarafından, bükülmüş zaman sadece olur. Beş penis gerçekleri öğrenin.
Mastürbasyon sperm sayısını etkiler mi?

Mastürbasyon sperm üretmek için bir adamın yeteneğini etkilemez. Onlar sürekli üretmek gibi erkekler, sperm tükendi olmaz. Bir adam ejaculated sonra tekrar boşalmak önce, biraz zaman alacaktır. Bu normaldir ve onun sperm ile yanlış bir şey olduğu anlamına gelmez.
Çok fazla mastürbasyon miyim?

Mastürbasyon zararsız olduğunu, ancak bunu çok yaparsanız genital yara hissedebilirsiniz. Erkekler kısa bir uzayda bunu çok yaparsanız, onlar alabilirsiniz biraz dokularda sıvı neden, ödem denilen, penisin şişmesine görünümlü endişe verici. Ancak, şişme bir veya iki gün içinde kaybolur.

Cinselliğe hazır mısınız?

Eğer seks düşünüyorsanız eğer kendinize sormanız gereken 10 şey öğrenin.
Onlar 16 veya daha eski, daha önce değil olduğunuzda Çoğu insan ilk defa seks. Birisi seks hakkında övünüyor varsa, onlar gibi davranıyoruz mümkündür.
Rıza yasal bir yaş var rağmen seks başlamak için, mutlaka doğru yaş değil.
Eğer bunu yapmadan önce biriyle çıkıyor olması ne kadar hakkında hiçbir kurallar vardır. Hazır olmak, herkes için farklı zamanlarda olur –  travestiler arkadaşlarınızın size baskı yapıyorlar sırf seks karar yok.
Bütün bu sayfayı okuyun veya düz bölümlere gidebilirsiniz:
Bu senin kararın
Seks hakkında konuşmak
Kendinize sormanız gereken 10 soru
Güvenli seks
Lezbiyen eşcinsel veya biseksüel çiftler
Nasıl daha güvenli seks konusunu açıyorsun?
Seks istedikleri işaretleri okuyun
Alkol ya da uyuşturucu yardımcı olmaz
Seks ve hukuk
Seks ne zaman karar vermek

Her zaman sizinle olduğunu kim seks, yapmak istediğinizi seçebilirsiniz. Hatta aynı kişi ile, daha önce de yaptık, sırf sen tekrar yapmak zorunda olduğu anlamına gelmez.
Eğer hazır olmadığını çalışma hayatın büyük kararlardan biridir. You can tek sensin, ve karar vermelidir. Bekaretini kaybetme veya yeniden seks düşünmeye olsun, aşağıdaki ipuçlarını unutmayın:
Seks hakkında konuşmak için nasıl

Bu hazırsınız önce utanç verici bir cinsel karşılaşma travesti daha seks hakkında utanç verici bir konuşma var ve bu iyi. Düşünmek ve bu şekilde, hakkında konuşmak için çok şeyler vardır:
Eğer her ikisi de hazır mısın?
Eğer doğru nedenlerle seks ve çünkü akran baskısı sahip olacak?
Seks bir ilişkinin tek yönü değildir ve birbirlerinin şirket zevk başka yolları vardır.
Ne istediğiniz ve ne yapmak istemiyorum tartışın. Böyle konuşurken birbirlerinin aile ve arkadaşlar toplantı, konser ya da sinemaya gitmek, spor, yürüyüş yapıyor ve müzik dinleme gibi her iki gibi başka şeyler yapabilirim.
Kendinize sormanız gereken 10 seks soruları

Sen Seks gelirse yanıt istiyorum nasıl çalışmak güven ve ne kadar gitmek zorunda gerekir. Eğer rahat olmadığını kendinize sorun. Bunun doğru yerde ve doğru kişiyle, doğru zaman mı? Eğer gerçekten kişiye güveniyor musunuz, ve birbirleriyle hakkında aynı şekilde hissediyorum?
Eğer seks düşünüyorsanız, kendinize şu soruları sorun:
Doğru geliyor mu?
Ben eşim seviyorum?
O / o gibi çok beni seviyor mu?
Biz prezervatif kullanımı hakkında konuştuk, ve konuşma Tamam mı?
Biz doğum gebeliğe karşı korumak için düzenlenen var mı?
Ben fikrimi değiştirirsem herhangi bir noktada ‘hayır’ demek mümkün hissediyor musunuz, ve biz de o Tamam olacak?
Eğer tüm bu sorulara evet yanıtını verirseniz, doğru zaman olabilir. Aşağıdaki sorulardan herhangi birine cevabınız evet ise, ancak, bu olmayabilir:
Böyle eşim ya da arkadaşlarınızla gibi, kimseden baskı altında hissediyor musunuz?
Ben daha sonra herhangi bir pişmanlık var ki?
Ben sadece arkadaşlarımı etkilemek veya onlara yetişmek için seks hakkında düşünme?
Benim ortağı tutmak için seks hakkında düşünme?
Bir ilişki içinde olmak, sevişmek zorunda anlamına gelmez. Eğer bir veya iki kez bunu yaptım bile hala erkek veya kız her zaman senin kadar istekli olduğundan emin olmak gerekir.
Güvenli seks hakkında ipuçları

Eğer seks için karar verdiğinizde, gebelik ve / veya klamidya gibi cinsel yolla bulaşan enfeksiyon (CYBE) yakalanma olasılığı var. Eğer seks düşünüyorsanız Kim, bu seks önce doğum kontrolü ve prezervatif hakkında konuşmak önemlidir. İkiniz de bu görüşme için bir sorumluluğumuz var.
prezervatif kullanma

Sen ile seks kim, bir CYBE yakalanma riskini azaltmak için prezervatif kullanmak gerekir.
Eğer bir erkek / kız çift iseniz, istenmeyen gebeliği önlemek için doğum ilave bir form kullanmanız gerekir.
Doğru gebelikten seçimi

Implant, enjeksiyon, kombine doğum kontrol hapları ve progestojen sadece hap dahil kontraseptif 15 farklı türü vardır.
Kontrasepsiyon en türlü kızlar tarafından kullanılan, ancak her ikinizin de kullanmak hangi düşünün bir sorumluluğu vardır. Bir gebelik ikiniz de etkileyecektir.
Lezbiyen eşcinsel veya biseksüel çiftler

Eğer, lezbiyen eşcinsel ya da biseksüel seks varsa hala almak ya da CYBE iletebilirsiniz. Hala siz de düz seks durumda doğum hakkında bilmeniz gerekir.
Kadın ve erkeklerle seks yapan erkekler için seks kadınlar için cinsel sağlık hakkında daha fazla bilgi edinin.
Nasıl daha güvenli seks konusunu açıyorsun?

Kontrasepsiyon farklı türleri hakkında bir konuşma başlangıç ​​gibi bu konuda hissediyorum ve ne yapmak ve yapmak istemiyorum ne kadar seks yapmak diğer konular hakkında konuşmaya başlamak için iyi bir yol olabilir.
Sen, diyerek deneyebilirsiniz “Ben bir kullanmalıyız seks sahip olsaydı doğum 15 farklı türleri vardır … öğrendim?”
Ve birlikte seçenekleri araştırma ikiniz de daha güvenli ve durumun kontrol hissetmenize yardımcı olacaktır. Kontrasepsiyon 15 farklı türde yaklaşık öğrenin.
Siz herhangi bir zamanda cinsiyet, doğum ve kürtaj hakkında gizli ve ücretsiz danışmanlık hizmeti alabilirsiniz. Daha fazla bilgi edinmek için yerel doktor, toplum kontraseptif kliniği, cinsel sağlık ya da genitoüriner tıp (GUM) klinik (yerel hizmetleri bulabilirsiniz) veya genç kişilerin klinik (ayrıntılar için 0300 123 7123 ile ilgili cinsel sağlık hattını arayın) ziyaret edin.
Seks istedikleri işaretleri okuyun

Birçok kişi bir durum seks yol açar zaman şaşırırlar, yani işaretleri okumayı öğrenirler. Birisi size sakin bir yer bulmak olduğunu göstermektedir, ya da physcial temas sürü yapar, ya da aniden cazibe çalışır ve seni övmek Eğer değilseniz bile, onlar seks hakkında düşünce olabilir.
Eğer seks yapmak isteyip istemediğinize karar vermeniz gerekir. Bir başkası, sadece onunla birlikte giderek sizin için karar vermesine izin vermeyin. Eğer daha az çekingen olacak, çünkü alkol yaşadım özellikle, önceden karar ve durumun kontrol kalmak.
Eğer böyle birinin odasında ya da sessiz bir yere gitme gibi seks yol açabilecek durumlardan kaçınmak, kontrol kalmak emin değilseniz.
Alkol ya da uyuşturucu yardımcı olmaz

Birçok kişi seks ya da sarhoş olduğunuzda kendi bekaret kaybetmek. Birkaç içki sonra, yargı kaybetmek daha olasıdır, ve normalde yapmayacakları şeyleri yapabilir. Sen sabah eylemleri pişman olabilir, ve size ne yaptık geri almak mümkün olmayacaktır.
İnsanlar sarhoş bir prezervatif olmadan seks daha olasıdır. Bu, bir CYBE ya da istenmeyen gebelik yol açabilir.
Seks, alkol ve güvende tutmak hakkında daha fazla bilgi edinin.
Seks ve hukuk

Yasa, 16 yaşından itibaren cinsiyet (katılıyorum) rıza için yasal olduğunu söylüyor. Eğer 16 yaşın altında iseniz, size kürtaj dahil olmak üzere gizli kontraseptif ve cinsel sağlık hizmeti alabilirsiniz. Bazı hekimler, toplum hapı veya genç kişiler klinikler, ve Brook Danışmanlık Merkezleri ücretsiz prezervatif alabilirsiniz.
Eğer 13 yaşın altında iseniz yasa bu yaşta seks razı olamaz diyor çünkü, durum farklıdır.
Gizlilik hakkında daha fazla bilgi edinmek, yaşınız ne olursa olsun, Will onlar aileme söyleyeceğim?

Sezeryanda Acı Daha Az

Yerine zımba daha – – sezaryen ile bebeklerini teslim Kadınlar dikişler ise komplikasyonları acı daha az olasıdır insizyon kapatmak için kullanılan, yeni bir çalışma diyor.

“Bu çalışma açıkça C-section geçmesi izmir travesti kadın zımba kapatılmasından sonra daha dikiş kapatılmasından sonra daha az yara komplikasyonları var olduğunu gösteriyor,” çalışmada ilk yazar Dr Dhanya MacKeen, üniversite haber bülteninde söyledi. MacKeen çalışma sırasında Philadelphia’daki Thomas Jefferson Üniversitesi’nde bir adam oldu.

Çalışma üç ABD hastanelerinde C-bölümleri vardı neredeyse 750 kadın dahil. Olan Sezaryen kesi sütür (dikiş) ile kapatıldı olanlar kimin kesiler zımba ile kapatılmıştır daha yara komplikasyonlarını geliştirmeye yüzde 57 daha az idi.

Özellikle, yara komplikasyonları sütür alınan 18 370 kadından ve zımba alınan 376 40 oluştu.

Araştırmacılar ayrıca dikiş grubundaki kadınlar 1 santimetre (0,4 inç) veya zımba grubuna göre daha fazla bir büyüklükte yeniden açık yara varsa onların yüzde 80 daha az olduğunu buldular.

“Zımba karşı sütür kullanımı hakkında alanında devam eden bir tartışma olmuştur,” çalışma kıdemli yazarı Dr Vincenzo Berghella, Thomas Jefferson Üniversitesi’nde Maternal-Fetal Tıp müdürü, üniversite haber bülteninde söyledi.

“C-bölümleri Birleşik Devletleri’nde yaygın bir prosedür vardır ve henüz biz hala bu kesiler kapatmak için en iyi şekilde kurulmuş değil,” dedi.

“Bu sonuçlara dayanarak, C-bölüm kesiler bursa travesti dikiş yerine zımba ile kapatmanızı öneririz,” Maternal-Fetal Tıp Derneği başkanı Berghella dedi.

C-bölümleri araştırmacılara göre, yaklaşık ABD’de tüm doğumların üçte biri, ve Çin’deki tüm doğumların 46 kadar yüzde oluşturmaktadır. Bir önceki çalışmada doktorların yüzde 50’den fazla zımba gibi kilolu kadınlarda bu gibi derin kesiler, kapanış için daha kolay ve kullanımı daha hızlı ve daha iyi çünkü, bir C-bölüm insizyon kapatmak için sütür üzerinde zımba kullanmayı tercih bulundu.

Ortalama olarak, dikiş yaklaşık dokuz dakika uzun zımbalama daha sürer, araştırmacılar bulundu.

Çalışmanın sonuçları, dergi Obstetrik ve Jinekoloji bir son sayısında yayımlandı.

Sıcak Havada Sıcak Kahve

Sıcaklıklar 90s içine uçmak ve bu yaz yukarıda, yapmak istediğiniz son şey doğru, sıcak kahve içme gibi, sıcak hissettiren bir şey gibi? Peki, travesti kavram o kadar da fındık olmadığı ortaya çıkıyor.

, Buzlu kahve içenlere dinleyin: Bize Bilim sıcak içecekler sezgilere soğutma güçlere sahip olduğunu bildiriyor. Görüyorsunuz, terleme serinlemek vücudunuzun ana yoludur. Bir Kanadalı araştırmacı açıklandığı gibi vücut sıcaklığında bir değişiklik algıladığında, bu ter üretimini tekme başlatmak için beyne sinyaller travestiler gönderir.Ter cildinizin buharlaşır Sonra sonra, vücudunuz soğur.

Mide sıcak sıvı duyuları Şimdi zaman, vücudunuzun ter mekanizmaları “abartılı” ve size ilk yudum aldı eskisinden daha serin duygu sonunda olabilir. Tatlı! Zaten terden sırılsıklam iseniz ancak uyarılmak, bu güzel over-soğutma işlemi çalışmaz. Sıcak kahve içme ek ter olasılıkla yerine onun iş buharlaşmasını olduğunu yapmanın yere damla çünkü budur. (Bize Bilim Başkanı sıcak bir günde sıcak kahve içme sizi ankara travesti serin hissetmenize yardımcı olabilir nasıl hakkında daha fazla bilgi için.)

Sıcak ve drippy iseniz Yani, soğuk bir içecek için ulaşır. Aksi takdirde, Joe dumanı tüten bir fincan yeni yaz BFF olabilir.

Dünya Kupasında Son Finalist Arjantin mi Yoksa Hollanda mı olacak?

Hollanda rakipler Arjantin baş ederken tüm büyük oyun bir yer için 24 yıllık bekleme sona erdirmek isteyen Çarşamba son dört ankara travesti çatışması içine bir galibiyet uzaklıkta ikinci bir düz Dünya Kupası finalinde vardır.

Zengin bir geleneğe ve motivasyon bir bolluk ile iki takım Rio de Janeiro’nun Maracana 13 Temmuz finale teklif olarak sıkı, disiplinli savunma ve mola tehditleri işaretleme ile karakterize yakın oyun, üretmek gerekir.

Ama bütün beklenti için, tüm tarih ve Alejandro Sabella ve Louis van Gaal, Corinthians Arena’da çatışma taktik yaklaşımlar tüm odak iki kişi anı yakalamaya nasıl inmesi muhtemeldir.

Her iki takım olursa olsun alan, Arjantinli Lionel Messi ve Hollandalı Arjen Robben nihai için Rio’ya kafaları kim karar verebilir beceri heyecanlı anları üreten ile tahsil edilecektir resmi ne oluşumu, orta saha paketi ayarlanmış.

Oyunda 27 yaşındaki Messi’nin boy etrafında anlatı uzun Yılın dört kez Dünya Oyuncu oyunun gerçek büyüklerden listesine girmek için bir Dünya Kupası zaferi için ülkesini gerektiğini önerdi.

Bu değerlendirme adil olsun ya da olmasın, istanbul travesti Messi kesinlikle o vatandaşı Diego Maradona ve Brezilya’nın Pele gibi aynı nefes sözü hak ettiğini kanıtlamak için elinden geleni yapıyor.

Ileri tüm grup aşamasında dört gol var, ama onun katkısı da net arkasını bulma ötesine gitti. Messi her zaman karşı arka-çizgisinden uzağa bırakın ve derin savunma çalıştırmak için Barcelona ve Arjantin için yeteneği vardı, ama Belçika üzerinden çeyrek kazanmak neredeyse bir klasik oyun kuruculuk 10 numara gibi oynadı. Bu geri çekilmiş görevinde, Messi başarıyla gerektiğinde onu yavaşlatan ve istismar forvet Gonzalo Higuain için alanlar için sondalama, oyunun temposunu kontrol.

Bu yüzden sık sık bir saldırı için dramatik kreşendo sağlayan virtüözü, Messi orkestra şefi içine bu turnuvada gelişti.Real Madrid kanat oyuncusu Sabella ekibi için diğer ana hücum tehdidi sağladı çünkü yaralanma yoluyla sağda Angel Di Maria, yokluğu Arjantin için bir darbedir.

Bu Arjantinli teknik Belçikalılar, ya da bir daha atak bir seçenek için geçerli karşısında Di Maria yerine savunma fikirli Enzo Perez, gider olup olmadığını görmek ilginç olacak. Onun Hollandalı mevkidaşı van Gaal her oyun için kendi sanatçısını ve oluşumunu ayarlamak için istekli olmuştur, ama değişmeyen tek onun yüksek hızlı top sürme ile savunma terörize etmek Robben dayanmasıdır. Çok dikkat cezalar isteyen kolayca aşağı gitmek zor kanat oyuncusu eğilimi odaklanmış olsa da, onun hızını, telaş ve çekim Hollandalı saldırıların ana odağı olmuştur yolu biraz deli etti.